Slovácký aeroklub Kunovice

Zveřejněno: pátek 6. březen 2015

Slovácký aeroklub Kunovice je registrované, dobrovolné, neziskové, nepolitické sdružení fyzických osob, které sdružuje členy na základě jejich společného zájmu o letectví a letecký sport. Je realizované zejména formou aktivního zapojení členů do sportovních a kulturních akcí a aktivit občanského sdružení, veřejně prospěšných prací a činností a provádění organizační a osvětové činnosti v oblasti letectví, výchovy letecké mládeže a zdravého životního stylu.

SAK foto spol prosinec 2014

Slovácký aeroklub nabízí:
- výcvik pilota bezmotorových letadel, motorových kluzáků, motorových letadel
- parašutistický výcvik

Aeroklub provozuje flotilu dvaceti letadel od kluzáků až po dvoumotorový L-410 pro seskoky parašutistů. Členové aeroklubu se každý rok účastní soutěží, z nichž do Kunovic přivážejí cenné kovy.

Pro širokou veřejnost nabízí:
- pozorovací lety na motorových letounech, kluzácích a motorovém kluzáku
- tandemové seskoky

Slovácký aeroklub vlastní řadu exponátů umístěných v Leteckém muzeu, které provozuje.
V areálu aeroklubu naleznete také příjemné posezení v restauraci OK-BAR s dětským hřištěm, ohništěm a možností ubytování.

DZA  9617  ok bar padaky 1  muzeum