Startovní listina

Zveřejněno: středa 1. červen 2022

Aktualizace 2.6.2023

Číslo Soutěžní team Pilot Soutěžní stroj Rychlost [kt]
Navigátor Značka
1.
Piskaty Flyers
Jiří Pískatý
L-13SDM Vivat
65 kt
Adriana Pískatá
OK-5307
2. Blaník  Václav Křížek L-40 Metasokol  85 kt
Sláva Derjabin OK-NPV
3. Wolfsberg Aircraft Jakub Kořínek  Z-143L 90 kt
- OK-KRI
4. AEROMEC Vojtěch Karlík DA20 70 kt
Lucie Zambová OK-PPL
5. Slovácký aeroklub Kunovice Josef Sedláček  L-13SE Vivat 60 kt 
Eva Minihofer OK-0105 
6. Aviatické sdružení Bohemia Dušan Skála M-1D Sokol 95 kt
Jaroslav Krýda D-ESOK
7. Aviatické sdružení Bohemia Štefan Koprda Z-43 80 kt
Michal Plavec OK-COA
8. Aviatické sdružení Bohemia Vladimír Peroutka  Ae-145 85 kt 
Libor Smolík OM-DAJ
9. Aviatické sdružení Bohemia Miroslav Petrů L-40 Metasokol 80 kt 
Vladimír Kvarda D-EMAH 
10. Aviatické sdružení Bohemia Marek Javorský  DHC-2 Beaver  90 kt
Aleš Polanecký N755JM
11. Penguins Daniel Brichta G-109 Grob 70 kt
Aleš Benda  D-KIMC 
12. Aviatický klub Michal Šubrt C-152 70 kt
Milan Korbelář OK-STB
13. Aeroklub Kyjov Petr Šimík EV-97 Eurostar 70 kt
Vladimír Šimík OK-NUR33
14. The veterans Milan Žatečka D4BK Fascination 100 kt
Vladimír Pavlíček OK-JUF01
15. Rodina sobě Zdeněk Frank G-109 Grob 70 kt
Mahulena Franková D-KIMC
16. Neoral - Slezák Jiří Neoral Calidus 60 kt
Pavel Slezák OK-BWC18
17. Slovácký aeroklub Kunovice Petr Mitáš Aerospool Classic 75 kt
Kamila Mitášová OK-NUR33
18. Slovácký aeroklub Kunovice Petr Váverka EV-97 VLA Harmony 80 kt
Petr Váverka ml. OK-VLA
19. AEROMEC Radim Stibůrek MD3 Rider 75 kt
Roman Mikel OK-LUR28
20. Navigation Disaster Jan Kulišťák L-13SE Vivat 60 kt
Kryštof Čech OK-0105
21. Gryf Marián Rydlo MD3 Rider 75 kt
Karol Rydlo OK-LUR28
22. AERONAUTI Jozef Jankovič Bristell TDO 90 kt
Rastislav Jankovič OM-M302
23. Slovácký aeroklub Kunovice Jakub Konečný Bristell ELSA 75 kt
Libor Příleský OK-WAR17
24. Letecký športový klub, letisko Dobrá Niva Ľudovít Palaj NG-5 Bristell 90 kt
Marcel Palaj OM-M718
25. Valašský Aeroklub Slavičín Karel Vlček FOX 912 UL 65 kt
Josef Novák OK-AUR17
26. AEROMEC Michal Horák Zenair 601 75 kt
Eva Stejskalová OK-NUR10
27. AK Luhačovice Tomáš Slobodník PA-18 Super Cub 65 kt
Gabriela Rampáčková N158FJ
28. Aeroklub Banská Bystrica Radim Stoklasa C-150 70 kt
Erik Srnec OM-VOS
29. MiRo Flyers Milan Bureš EV-97 Eurostar  75 kt
Roman Tihlařík OK-IUR10
30. Mastný huby Tomáš Příhoda KP2 Sova 65 kt
Ondřej Pekárek OK-QUY55
31. Fiškusé Tomáš Král DA20 70 kt
Radek Lagič OK-PPL
32. AK Nitra Vlado Klein Ae-45 85 kt
Pavol Klein OM-NHS
33. Piskaty Flyers Slavomír Pískatý L-13SDM Vivat 65 kt
Filip Pískatý OK-5307
34.  AKTN/AKPP Filip Kozáčik C-172 80 kt
Ľubomír Nosál OM-TNA/OM-TNB
35. Slovácký aeroklub Kunovice Karel Werner C-172 85 kt
Robert Pospíšil OK-MLA
36. Špičkovi Jan Špička Bristell 75 kt
Antonín Špička OK-BUR26
37. Slušovice1 Jakub Fridrich Alto 75 kt
Jaroslav Matula OK-AUR21
38. Slušovice2 Jan Fridrich Alto 75 kt
Jiří Vychopeň OK-AUR21
39.        
   
40.        
   
Zobrazení: 11719