Divokým Slováckem 2022

Zveřejněno: úterý 26. květen 2020

Slovácký aeroklub Kunovice tímto zve všechny příznivce navigačního létání z řad pilotů motorových větroňů, letounů i UL na 17. ročník mistrovství Slovácka v letecké rally, který se uskuteční už zase v obvyklém termínu, a to 4. června 2022.

Pro účely příletu na soutěž a soutěžní lety je zajištěn souhlas provozovatele letiště Kunovice, není třeba jej vyžadovat samostatně.

Divokým Slováckem 2022

Popis soutěže

• soutěž je připravena zejména pro rekreační piloty, např.
    • zvýšené tolerance na časových kontrolách
    • nižší penalizace za odchylku času
    • traťové fotografie mají určeno, na kterém rameni se nacházejí (tj. zvyšuje se šance jejich nálezu)
    • otočné body jsou předem zakroužkovány a označeny v soutěžní mapě
  • soutěží se v jedné kategorii
  • soutěžní let se skládá z obletu tajné tratě v délce zhruba 150 km a přistání na přesnost
  • na jednom letadle se mohou vystřídat dvě posádky
  • startovné 700,- Kč zahrnuje přistávací poplatky, mapu, fotografie otočných bodů

Slovácký aeroklub Kunovice, Letecká 1383, 686 04 Kunovice
e-mail: info(at)slovackyaeroklub.cz

letový ředitel: Mgr. Libor Daňhel, tel.: 734 694 179, e-mail: lid(at)centrum.cz

Nezapomeňte!

• Nebojte se zúčastnit s jednosedadlovým strojem, odměnou vám bude startovné ve výši 100,- Kč!
      • Přilétáte z daleka? Zdrželo vás počasí, ale přesto se chcete zúčastnit? Pro start v druhém kole stačí přiletět v 11:00 (local time).

Rychlé odkazy

Hlavní partner